OKCUNYMM.COM

Hakkımızda

Ali Kemal Ökçün 1949 yılında Taşova’da doğmuştur. Ankara İktisadi Ticari İlimler Akademisini 1971 yılında bitirmiş, 1971-1972 yılları arasında Maliye Bakanlığı'nda Muhasebat Kontrolörü olarak çalışmıştır. 1972 yılından 1997 yılına kadar bankacılık sektöründe Müfettiş Yardımcılığı, Müfettişlik, Şube Müdürlüğü, Bölge Başkanlığı, Genel Sekreterlik, Genel Müdür Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmıştır. 1979-1980 yılları arasında Londra’da ve 1982-1986 yılları arasında Cidde Suudi Arabistan’da bankacılık sektöründe çalışmıştır.  1997 yılından bugüne kadar Yeminli Mali Müşavirlik hizmeti vermekte olup, 2012 yılından itibaren de Bağımsız Denetçi olarak hizmet vermektedir. Evli, İngilizce bilmekte ve 2 çocuğu vardır.

OKCUNYMM.COM

Denetim Ekibimiz

Ali Kemal Ökçün Yeminli Mali Müşavir
Mehmet Ökçün Mali Müşavir
Ömer Faruk Öner Mali Müşavir
Burcu Çiçekverdi Mali Müşavir
Sezgin Demir Mali Müşavir
Ayhan Kocagil Mali Müşavir
Şenol Garip Mali Müşavir
Sevdie Öztürk Mali Müşavir

OKCUNYMM.COM

KDV İade Ekibimiz

Fuat Tekgül KDV İade Müdürü
Gökhan Çetin Raportör
Bahadır Karakaş Raportör
Mehmet Alper Gökmen Denetçi Yardımcısı
Caner Biçerbay Denetçi Yardımcısı
Erdal Demirel Denetçi Yardımcısı
Mehmet Alper Denetçi Yardımcısı
Ebru Temur Denetçi Yardımcısı

Misyonumuz

Çağın gerektirdiği donanıma ve kalite anlayışına sahip, sorumluluk bilinci yüksek seçkin uzman kadromuzla tüm mükelleflerimizin ihtiyacı olan “kendisine özgü” doğru bilgiye zamanında ve eksiksiz ulaşmasını sağlamak, risklerini azaltmak ve kaliteli hizmet vermektir. Bizim hedefimiz, sizin hedefinize ulaştığınızdan emin olmaktır.

Vizyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz tüm alanlarda ulusal ve uluslararası gelişmeleri yakında takip eden, sorunları öngörüp buna uygun farklı çözüm metotları geliştirerek sorunları fırsata çevirebilen bir anlayışa sahip, ülkenin alanında marka haline gelmiş, yaptığı çalışmalarında aranılır olan en iyi yerel firması olmak hedefine doğru, hep bir adım önde olmak için çalışmaktır.

Değerlerimiz

Müşteri odaklı hizmet vermek.
Müşteri ve personel memnuniyetini sağlamak.
Toplumsal sorumluluklarını yerine getirmek.
Son teknolojik gelişmeleri takip etmek.

Bültenimize abone olun

Belirli periyodlar ile piyasadaki güncellemeleri takip etmek için mail listemize abone olabilirsiniz.